Ultracash кредит: цілодобова фінансова допомога онлайн

Труднощі з грошима можуть виникнути несподівано у будь-кого. Найгірше вирішувати цю проблему у неробочий час. В такому випадку на допомогу прийде Ultracash кредит – цілком онлайновий сервіс кредитування, операції якого не потребують особистої присутності позичальника в офісі чи відділенні. Скориставшись послугами цієї компанії, можна швидко отримати кредит через інтернет на карту.

Ультракеш гроші в кредит через інтернет на карту

Що пропонує Ультра кеш кредит

Сервіс Ultracash кредит надає позики онлайн, пропонуючи такі умови:

– гроші в кредит онлайн на суму від 500 до 2 000 грн (для постійних клієнтів – до 10 000 грн);

– термін погашення – 1-30 діб;

– мінімальний пакет документів – лише паспорт та код;

– без застави та поручителів;

– з можливістю дострокового погашення (в цьому випадку відсотки перераховуються, що дозволяє заощаджувати кошти);

– цілодобово без святкових та вихідних;

– з зарахуванням на платіжну карту будь-якого банку України.

Подати заявку на терміновий кредит на карту можуть громадяни України, яким виповнилося 20 років, та які постійно проживають на території країни. Довідки про доходи або інші, крім вказаних, документи не потрібні.

Для постійних клієнтів діє програма лояльності: при своєчасному погашенні кредиту строком на 30 днів сума наступного збільшується на 1 000 грн. Максимально можлива сума – 10 000 грн.

Позичальники Ultracash онлайн кредит при необхідності можуть скористатися автоматичною пролонгацією договору. Для цього потрібно лише своєчасно сплатити нараховані відсотки. Після закінчення терміну договір подовжиться автоматично на тих же умовах і на такий самий термін. За несвоєчасне погашення передбачене підвищення відсоткової ставки.

Як оформити терміновий кредит на карту

Щоб отримати кредит на карту терміново, необхідно вибрати на сайті суму позики та її термін, вказати адресу електронної пошти та пароль для входу в особистий кабінет. Після цього – заповнити анкету та завантажити копію або фото паспорту і коду. В процесі перевірки проводиться верифікація карти – на картковому рахунку тимчасово блокується сума від 1 до 5 грн. Тому важливо вказувати картку, залишок на рахунку якої не менше ніж 5 грн.

Заява на кредит через інтернет на карту обробляється протягом 20 хвилин. При позитивному рішенні кошти перераховуються миттєво, якщо інше не передбачене обмеженнями банку, який видав карту.

Як повертати

Кредит на карту терміново, наданий Ультра кеш кредит, можна повертати одним із зручних способів:

– за допомогою платіжної картки в особистому кабінеті на сайті;

– через банківську касу на реквізити, вказані в договорі (також можна уточнити на сайті компанії);

– за допомогою терміналів самообслуговування EasyPay, TYME, City24, Alfapay;

– за допомогою мобільного телефона через портал «Мобільні кошти»;

– з електронного гаманця Webmoney.

Так як відсотки нараховуються щоденно і погашати можна достроково, варто уточнювати суму для оплати в особистому кабінеті безпосередньо перед її відправкою. Також кожен позичальник може отримати відповідь на будь-яке питання по кредиту за допомогою телефонного дзвінка або електронної форми зворотнього зв’язку на сайті компанії.

Ultracash онлайн кредит – це сучасний спосіб отримати гроші в кредит онлайн, скористатися яким можна цілодобово у будь-який день. Просте і зручне кредитування тепер доступне більшості населення нашої країни.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *