СОС Кредит допоможе отримати швидкий кредит на карту

Щоб отримати швидкий кредит на карту, можна скористатись доступним та надійним онлайн-сервісом SOS Credit. Гроші тут видають цілодобово, а для створення заявки потрібен лише коип’ютер, планшет чи ноутбук з інтернет-з’єднанням.

Немає значення, з якою метою будуть використані отримані позичальником гроші, терміновий кредит на карту можна отримати на будь-які потреби. Всі дані, які користувачі вказують при заповненні заявок захищені від несанкціонованого розповсюдження.

СОС Кредит терміново онлайн заявка на кредит

Якщо гроші потрібні терміново, а друзі чи родичі не в змозі позичити повну суму, а в банку клієнт отримав відмову через погану кредитну історію, можна отримати позику на карту в онлайн сервісі SOS Credit.

Вимоги до позичальників та умови кредитування

Щоб отримати кредит, позичальник повинен

  • бути громадянином України у віці від 18 до 65 років,
  • мати паспорт
  • та ідентифікаційний номер.


Заповнення заявки відбувається онлайн на офіційному сайті компанії. Завдяки зручному меню, користувач одразу може вибрати найзручніші для себе умови: обрати суму кредиту, яка становить від 300 грн до 3000 грн для клієнтів, що використовують сервіс SOS кредит Україна вперше. Якщо перша позика буде вчасно оплачена, сума наступної може скласти 10 000 грн. Відсоткова ставка по кредиту складає лише 1,4% в день.

Термін кредитування: від 1 до 30 днів, існує можливість пролонгації – одноразова виплата незначної суми для подовження терміну виплати кредиту. Пролонгація коштує лише 150 грн у СОС Кредит при подовженні строку на 7 днів, 250 грн – на 15 днів, 450 грн – на 30 днів. Гроші можна повернути після першого дня користування, переплативши незначну суму на погашення відсотків.

SOS кредит Україна терміновий кредит на карту

Після заповнення заявки, до якої треба додати електронні копії документів, її розгляд триватиме не більше 5 хвилин. Один з кроків – введення даних банківської картки, на яку будуть відправлені гроші. Це може бути картка будь-якого банку.

Сервіс СОС Кредит терміново видає гроші, у чому можна переконатись через 5 хвилин після відправлення заповненої форми. У разі позитивного рішення (80% усіх заявок) на екрані з’явиться напис «Ваша заявка схвалена». Це означає, що клієнт повинен лише підписати електронний договір та отримати швидкий кредит на карту.

Повернення грошей

Повернути гроші за позику можна декількома способами. Найбільш зручний – через власний акаунт користувача у сервісі SOS кредит Україна. Також можна сплатити кошти через термінал будь-якого банку чи у касі. При сплаті через касу необхідно зателефонувати у СОСКредит та запитати працівника про реквізити організації. Також можна повернути гроші чи заплатити за пролонгацію у будь-якому відділенні Укрпошти. Ця процедура також потребує реквізити організації.

У разі прострочки

Якщо клієнт має серйозні порушення у графіку платежів, з ним почнуть працювати робітники відділу заборгованостей. Можуть бути нараховані додаткові відсотки за несплату боргу. Також може бути зіпсована кредитна історія, тому рекомендовано сплачувати гроші своєчасно. Сервіс, що видає терміновий кредит на карту – SOS Credit, передбачає спеціальну послугу – «Додаткова відстрочка виплат», яка допоможе запобігти виникненню багатьох незручностей у клієнтів, що не мають коштів для своєчасної оплати боргу.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *