Манівео ЮА – моментальний кредит онлайн на карту

Манівео ЮА – це кредитний сервіс, де можна отримати моментальний кредит онлайн на карту. Він функціонує 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тому кожен, хто потребує швидку грошову позику, може перейти на офіційний сайт сервісу та заповнити заявку.

манивео оформити заявку онлайн

Переваги Манівео:

Як і будь-який сервіс, який надає онлайн кредит без довідок на карту, Манівео має свої переваги та недоліки. Серед основних переваг є такі:

1)            Гроші перераховують на картку будь-якого банку. Якщо в результаті розгляду заявки клієнт отримує позитивну відповідь, гроші переводять на картку миттєво.

2)            Сервіс Moneyveo надає онлайн кредит за 15 хвилин на карту, потенційному клієнту не потрібно виходити з дому, щоб отримати гроші.

3)            Манівео онлайн дозволяє погасити кредит достроково. Якщо клієнт немає можливості внести повну суму за користування кредитом своєчасно, він може скористуватись послугою «пролонгація». Вона передбачає оплату коштів по відсоткам за фактичне користування позикою.

moneyveo кредит онлайн довідок на карту

Недоліки сервісу Манівео ЮЕЙ:

1)            Кредит у Манівео не зовсім безвідсотковий, необхідно додатково сплатити 0,01 % у день. Тому сервісом рекомендовано користуватись тим особам, які потребують незначну суму на невеликий проміжок часу.

2)            У разі несвоєчасної сплати можуть бути нараховані додаткові відсотки та пеня. Якщо клієнт ухиляється від оплати позики в Манівео ЮА, сервіс залишає за собою право звернення до третіх осіб з метою стягнення боргу. Тому онлайн кредит за 15 хвилин на карту треба брати з розрахунку, що позичальник матиме змогу своєчасно виплачувати кошти за користування послугою.

Як отримати моментальний кредит онлайн на карту

Сервіс Moneyveo UA надає громадянам України онлайн кредит з 18 років. Якщо позичальнику немає 18 років, заявка на отримання позики буде відхилена.

Для отримання грошей знадобиться паспорт та ідентифікаційний код.

Максимальна сума позики у сервісі Манівео кредит онлайн складає 3500 грн для клієнтів, що звернулися вперше. У разі другого та подальшого звернення можна розраховувати на суму 15 000 гривень. Гроші видають терміном від 7 до 30 днів. Щоб у сервісі Манивео оформити заявку на кредит, треба зробити декілька кроків:

1)            Перейти на офіційний сайт сервісу, за допомогою графічного інтерфейсу визначити суму та термін, на який потрібен мікрокредит онлайн.

2)            Після натиснення кнопки «Отримати» перед користувачем з’явиться онлайн-форма для реєстрації. Можна користуватись даними з будь-якої соціальної мережі.

3)            Після реєстрації клієнт повинен заповнити анкету з шести кроків. Інформація, яку треба надати, стосується паспортних даних, освіти, сімейного статусу, даних про роботу та інше. Дуже важливо правильно заповнити запропоновані поля, адже ця інформація буде необхідна для

– для входу в особистий кабінет Moneyveo, зміни/відновлення паролю в майбутньому,

– ствердного рішення по вашій заявці,

– можливості скорочення процедури взяття наступних кредитів.

Після заповнення анкети на онлайн кредит без довідок на карту треба натиснути «Продовжити».

4)            Рішення буде прийняте протягом 15 хвилин. Клієнт отримає повідомлення на електрону пошту або мобільний телефон. Якщо рішення позитивне, клієнт отримає моментальний кредит онлайн на карту.

Якщо ви берете гроші в кредит в Манівео вперше, зверніть увагу, що вам необхідно буде надати:

– скан-копію або фото 1-ї і 2-ї сторінки вашого паспорту і дані про прописку

– ваше фото, на якому видно ваше обличчя з листком паперу і текстом на ньому «Підтверджую позику в Манівео» і паспорт у розгорнутому вигляді.

Як погасити кредит Манівео онлайн

У розділі «Особовий кабінет» кожен користувач може бачити суму кредиту та суму, яку необхідно сплатити на даний момент, щоб закрити кредит. Найбільш зручний спосіб виплати – через карту, на яку була отримана позика у особовому кабінеті. Можна скористуватись одним з багатьох існуючих терміналів для платежів. Ще один спосіб – оплата в касі будь-якого банку. Для цього способу необхідно надати реквізиту організації Манівео ЮА робітнику банку.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *