MoneyBOOM: миттєвий кредит не виходячи з дому

Moneyboom кредит – це інтернет-сервіс, який дозволяє отримати кредит на карту 2000 грн онлайн. Просте оформлення, прості умови, мінімальна інформація про позичальника. Взяти в кредит 2000 грн без довідки за допомогою Мані Бум – справа 15 хвилин. А при подальших зверненнях ця сума збільшується, надаючи змогу отримати до 7000 грн.

moneyboom кредит взяти в кредит 2000 грн без довідки

Детальні умови

Кредит Мани Бум при першому зверненні надається на таких умовах:

– розмір – від 250 до 2000 грн;

– термін погашення – від 5 до 30 днів;

– відсоткова ставка – 1,75% на день;

– погашення – в кінці терміну;

– дострокове погашення – можливе, часткове або повне, з перерахуванням відсотків за фактичний термін користування;

– подовження терміну – можливе за умови погашення відсотків та оплати комісії, але на термін не більший, ніж той, на який кредит надавався спочатку;

– видача – перерахуванням на платіжну картку клієнта, видану будь-яким банком України.

Скористатися послугами Moneyboom кредит можуть клієнти, які відповідають таким критеріям:

– громадянство України;

– вік від 20 років;

– власник діючої банківської платіжної картки.

Щоб отримати кредит на карту 2000 грн онлайн, знадобляться такі документи:

– паспорт;

– ідентифікаційний код.

Як отримати кредит Манібум

Оформлення Манибум кредит онлайн відбувається. Для цього необхідно на сайті вибрати суму та термін кредиту, натиснути кнопку “Оформити кредит”, після чого заповнити форму заявки. Інформація, яку потрібно вказати:

– ціль кредиту;

– прізвище, ім’я, по батькові;

– номер мобільного телефону;

– адреса електронної пошти (вказується двічі);

– ім’я в соціальних мережах Вконтакті та Facebook.

Після заповнення онлайн заявки на вказаний номер телефону висилається смс-повідомлення з кодом, за допомогою якого заявка на Манибум кредит онлайн активується, а також реєструється особистий кабінет клієнта. Далі проводиться підтвердження номеру телефона, а також верифікація банківської карти, тобто, на її рахунку блокується випадкова сума від 1 до 99 копійок, яку необхідно точно вказати у відповідному полі. Останній крок – відправка фото або скан-копії паспорту та ідентифікаційного коду на вказану електронну адресу.

Заявки на кредит цілодобово приймаються. Завдяки використанню автоматичних алгоритмів рішення виноситься протягом декількох хвилин, відповідь надсилається в смс-повідомленні. В разі позитивного рішення кошти перераховуються на картку позичальника протягом 15 хвилин, якщо інше не передбачене регламентом роботи банку, який видав картку.

Особливості кредитування від Мані Бум

Кредит Мани Бум оформлюється повністю онлайн. При винесенні позитивного рішення в особистому кабінеті позичальника на сайті з’являється Кредитний договір та Анкета на отримання кредиту, а кошти перераховуються на вказану банківську картку. Щоб надалі мати змогу збільшувати розмір кредиту, договір та анкету необхідно підписати і повернути компанії. При цьому непідписаний кредитний договір не звільняє клієнта від зобов’язань своєчасно повернути Moneyboom кредит та сплатити нараховані відсотки.

мані бум Україна кредит на карту 2000 грн онлайн

Способи погашення

Погасити кредит від Мані бум можливо трьома способами:

– з банківської картки в особистому кабінеті на сайті компанії;

– за допомогою терміналів самообслуговування City24, EasyPay, iBox, TYME;

– через касу будь-якого банку України за реквізитами, сформованими в особистому кабінеті.

Кредит цілодобово надається, проте при його погашенні слід враховувати час, необхідний на зарахування безпосередньо на кредитний рахунок. Так першим способом можна скористатися в останній день кредиту до 18:00, другим – також в останній день кредиту, але до 16:00, третім – в передостанній день кредиту до 14:00. Прострочення навіть на 1 день тягне за собою нарахування додаткових штрафних відсотків. Щоб цього не сталося, варто подовжити термін погашення, скориставшись відповідною послугою.

Взяти в кредит 2000 грн без довідки швидко на карту – це пропозиція Moneyboom, яка може зацікавити потенційних позичальників, що потребують негайної фінансової допомоги. Заповніть заяву і вже через 15 хвилин зможете витрачати кошти!

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *