КЛТ кредит: гроші онлайн без зайвих зусиль

KLT Credit – це сервіс онлайн-кредитування, за допомогою якого кожен, хто потребує швидкої короткочасної фінансової допомоги, може отримати її за лічені хвилини. Щоб скористатися послугами сервісу, необхідно лише мати трохи вільного часу для заповнення заяви та платіжну картку, так як зараховуються гроші на карту онлайн.

клт кредит онлайн заявка

Умови кредитування

КЛТ кредит пропонує позичити гроші онлайн на таких умовах:
– сума позики – від 500 до 10 000 грн (до 2 500 грн при першому зверненні, з поступовим збільшенням суми при наступних зверненнях);
– термін кредитування – від 7 до 65 днів (до 30 днів – для нових клієнтів);
– відсоткова ставка – 0,81-1,62% на добу;
– можливе дострокове погашення;
– без комісії за надання кредитних коштів;
– різноманітні знижки по програмі лояльності, акції та розіграші;
– зарахування – на особисту платіжну картку будь-якого банку України.

Кредит надається без застави та поручителів. З документів необхідні лише паспорт та код. Стати позичальником може кожен, хто відповідає таким вимогам:
– громадянство України;
– вік від 18 до 75 років.

Заяви на КЛТ кредит онлайн приймаються цілодобово. Рішення про виділення коштів виноситься протягом 5-10 хвилин. Надані кредитні гроші на карту онлайн перераховуються протягом 2-5 хвилин, але в період з 20:00 до 9:00 можуть виникати затримки, так як банківські установи мають інший графік роботи.

Процедура отримання кредиту

Щоб позичити гроші онлайн, необхідно зареєструватися на сайті. Дані, які для цього знадобляться:
– ідентифікаційний код (ІНН);
– прізвище, ім’я, по-батькові;
– повна дата народження;
– номер мобільного телефону;
– адреса електронної пошти;
– пароль для входу до особистого кабінету.

Після цього в особистому кабінеті необхідно заповнити кредитну заявку. Для зручності на сайті розташований кредитний калькулятор, за допомогою якого можна швидко підібрати суму та термін кредиту, розрахувати відсотки.

Після підтвердження заявки в особистому кабінеті з’явиться кредитний договір. Підписується він онлайн за допомогою спеціального електронного одноразового ідентифікатора – аналога власноручного підпису позичальника, який генерується та висилається у вигляді смс-повідомлення (SMS) на мобільний телефон, вказаний при реєстрації. Після підписання договору гроші в кредит на карточку перераховуються миттєво для карт Приватбанку або протягом певного часу для карт інших банків України (залежить від особливостей роботи конкретного банку).

Обслуговування кредиту

Отримавши кредит, наприклад, гроші до зарплати на карточку, позичальник має право розпоряджатися ними за власним бажанням. Повертати кошти можна однією сумою наприкінці терміну або частинами впродовж дії договору.

Можливі способи погашення:
– в особистому кабінеті за допомогою платіжної картки;
– через термінали самообслуговування – розділ «Банки та страхування»;
– через банківську касу – реквізити для платежу розташовані на сайті КЛТ кредит;
– за допомогою інтернет-банкінгу банку, в якому обслуговується картка.

Так як відсотки за користування кредитними коштами KLT Credit нараховуються кожен день, можливо достроково погасити борг. Для цього необхідно в особистому кабінеті перевірити актуальну суму до сплати.

гроші в кредит на карточку

При виникненні труднощів зі своєчасною оплатою кредиту позичальник має право скористатися пролонгацією. Кредит можна подовжити на 10, 20 або 30 днів в період дії договору або при його закінченні. Кількість пролонгацій необмежена. Скористатися нею можна в особистому кабінеті або за допомогою платіжного терміналу.

Виникли фінансові труднощі, потрібні гроші до зарплати на карточку або на інші витрати? Скористайтеся простою і доступною послугою КЛТ кредит, дозвольте собі забути проблеми з коштами.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *