Капуста у кишені за 10 хвилин

Капуста у кишені – це простий сервіс, у якому можна отримати миттєвий кредит на карту за декілька хвилин. Завдяки сучасному та зручному інтерфейсу користувача, кожен бажаючий може взяти позику, для чого знадобиться лише інтернет-підключення, пристрій (ноутбук, планшет або смартфон) та наявність картки будь-якого банку.

капуста в кишені онлайн миттєвий кредит на карту

Як взяти кредит онлайн на карту (умови)

При зверненні до сервісу Капуста в кишені онлайн кредит гроші будуть надані за таких умов:

  • Позичальник є громадянином України і мешкає в будь-якій області, окрім АР Крим, Донецької та Луганської областей;
  • Клієнт має паспорт громадянина України та знаходиться у віці від 18 до 65 років;
  • Наявність ідентифікаційного коду та картки будь-якого банку.

Щоб отримати миттєвий кредит на карту, треба виконати такі кроки:

1)            Перейти на головну сторінку офіційного сайту сервісу, вибрати суму грошей та строк, на який вони потрібні.

2)            Натиснути кнопку «Отримати гроші» та у оновленому вікні перейти за посиланням «зареєструватись».

3)            Для реєстрації можна використовувати дані з соціальної мережі або виконати процедуру вручну.

4)            Після реєстрації необхідно авторизуватись у сервісі Капуста кредит та зайти у власний акаунт користувача.

5)            Заповнити анкету користувача Ikapusta, де необхідно ввести паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, надати інформацію про сімейний стан, роботу тощо.

6)            Виконати заявку, щоб отримати кредит за 10 хвилин. Сервіс швидко обробляє заявки та надає відповідь у СМС за вказаним клієнтом номером, на електрону пошту та у вигляді повідомлення в особовому кабінеті.

взяти кредит онлайн на карту

Умови сервісу Капуста у кишені

Кожен клієнт може розраховувати на отримання позики на строк від 5 до 30 днів. Мінімальна сума кредиту складає 500 гривень, максимальна – 1500 для осіб, які звернулися за допомогою у сервіс Капуста кредит вперше, 5000 гривень – для клієнтів, які вже отримували позику та своєчасно сплатили кошти за її користування.

Середня відсоткова ставка складає 2,2% за добу і може мати інше значення в залежності від суми кредиту та кількості днів, на які його було оформлено.

Сервіс надає можливість взяти кредит онлайн на карту навіть якщо клієнт вже користується позиченими грошима, але краще замовити процедуру пролонгації. Таким чином можна відстрочити дату платежу, якщо позичальник не має достатньої суми коштів.

Сервіс надає право відмовитись від кредиту, але позичальник повинен сплатити тіло кредиту та загальну суму грошей за відсотки за фактичний час користування. За дострокове повернення кредиту комісія не нараховується.

Повернення грошей

Кредит, який було отримано у сервісі Капуста в кишені онлайн можна повернути декількома способами:

  • У особистому акаунті користувача на сервісі, використовуючи банківську картку;
  • Банківським переказом, дізнавшись завчасно реквізити сервісу Капуста у кишені;
  • У терміналі самообслуговування.

Якщо користувач прострочив з виплатою кредиту, він має 7 пільгових діб, протягом яких не нараховуються проценти та пеня.

Якщо клієнт відмовляється від сплати коштів за користування кредитом, може бути розпочатий процес примусового стягнення коштів через суд. Інформація про неплатника буде занесена в кредитне бюро. Тому треба розраховувати свої фінансові можливості та своєчасно сплачувати гроші за користування послугами сервісу Капуста кредит.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *