Ідея Банк кредит готівкою: щоб кожна мрія втілилась у життя

Готівковими кредитами сьогодні нікого не здивуєш, проте кредит в Ідея Банку здатен на це. Лінійка споживчих та готівкових позик від цієї банківської установи настільки різноманітна, що кожен, кому потрібні кошти в борг на певний час, зможе підібрати цікаву пропозицію. А оскільки в Ідея Банк заявка на кредит онлайн оформлюється, отримати рішення можна, навіть не виходячи з домівки.

ідея банк Україна кредит онлайн заявка

Гроші в кредит швидко і на руки

Ідея Банк кредити готівкою надає по декількох програмах. Найбільш цікава – готівковий кредит без довідки про доходи. По цій програмі потенційний позичальник може розраховувати на такі умови:

– розмір – від 1 тис. до 100 тис. грн;

– термін кредитування – від 12 до 60 місяців;

– відсоткова ставка та щомісячна комісія за обслуговування – залежать від суми та терміну кредиту, встановлюються індивідуально для кожного позичальника;

– схема погашення – щомісяця рівними частинами;

– дострокове погашення – без обмежень та штрафних санкцій;

– видача – готівкою.

Вимоги до позичальника

Idea bank кредити готівкою надає клієнтам, які відповідають таким вимогам:

– громадянство України;

– вік від 21 до 75 років;

– офіційне працевлаштування (проте довідка про доходи не потрібна).

Щоб отримати в Ідея Банк Україна кредит готівкою, знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний код. Для пенсіонерів – відповідне посвідчення. Якщо кредит в Ідея Банку береться на перекредитування чинного кредиту іншого банку, знадобиться кредитний договір та, за наявності, квитанції по внесках.

idea bank кредити заповнити заяву

Процедура отримання

Idea bank кредити – це сучасні програми, для користування якими варто скористатися комп’ютерною або мобільною технікою. Так в Ідея Банк заявка на кредит онлайн подається. Це дозволяє потенційному позичальнику отримати попереднє рішення всього за кілька хвилин, перебуваючи вдома або в офісі. Для заповнення заяви необхідно вказати:

– суму та термін кредиту;

– ім’я;

– номер мобільного телефону (попереднє рішення надсилається в смс-повідомленні);

– тип зайнятості (вибирається зі списку на сайті банку);

– ідентифікаційний код.

В разі винесення позитивного рішення позичальнику передзвонює співробітник банку. В телефонному режимі уточнюються деталі кредиту, пропонується кредитна програма, яка найбільше відповідає цілям клієнта, а також обговорюється візит клієнта в найближче зручне відділення для оформлення необхідних паперів і видачі коштів.

Наявний в Ідея Банк кредит можна погашати декількома способами, а саме:

– в одному з відділень банку через касу;

– за допомогою Інтернет-банкінгу IdeaBank Online;

– через касу будь-якого банку за реквізитами, вказаними в кредитному договорі (комісія згідно з тарифами банку, через касу якого здійснюється погашення).

Кожному клієнту, який відповідає вимогам банку, доступні готівкові кредити на значну суму та з великим терміном кредитування. Крім цього, для позичальників, які погашають Ідея Банк Україна кредит своєчасно та в повному обсязі, діє програма лояльності.

Готівковий кредит без довідки про доходи – сьогодні це реальна пропозиція від Ідея Банку, завдяки якій більшість працездатного населення нашої країни має змогу втілити в життя всі свої мрії та ідеї.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *