Глобал Кредит: різні види швидкого кредитування

Global Credit – це мікрофінансова компанія, яка спеціалізується на видачі швидких кредитів, як готівкою, так і на карту. Скориставшись один раз послугами компанії, в майбутньому процедура отримання позики стає ще більш швидкою та зручною.

глобал кредит онлайн заявка на швидкий кредит готівкою

Варіанти кредитування Глобал Кредит

Своїм клієнтам Глобал Кредит банк пропонує три сучасні види кредитування:

– кредит готівкою;

– онлайн-кредит;

– смс кредит.

Щоб отримати швидкий кредит готівкою, достатньо лише прийти до відділення компанії з необхідними документами. Адреси відділень представлені на офіційному сайті компанії. Також їх можна уточнити, подзвонивши на вказані на сайті телефони або скориставшись послугою зворотного дзвінка. Співробітник заповнить заяву и вже через 20 хвилин видасть кошти. При повторному зверненні час обробки заяви зменшиться до 5 хвилин.

глобал кредит на карту кредит по смс на карту

Кредит через інтернет також надається за 20 хвилин за допомогою онлайн заявки. Для цього необхідно зареєструватися на сайті та заповнити анкету. Обов’язкові вимоги – вік від 18 років, мобільний телефон та дійсна платіжна картка. При позитивному рішенні кошти перераховуються на карту швидко і без відвідування офісу компанії (при першому зверненні можливе разове відвідування відділення).

Кредит через смс від Глобал Кредит на карту доступний тільки для зареєстрованих клієнтів. Пройти реєстрацію можна на сайті компанії або в одному з відділень. Щоб активізувати можливість отримувати кредит по смс на карту, необхідно заповнити заяву. На її підставі клієнту розраховується кредитний ліміт, в межах якого і видається кредит через смс. Далі позичальнику потрібно лише відправити смс на номер 717 із зазначенням суми кредиту, і кошти будуть перераховані на карту.

Умови кредитування

В Глобал Кредит онлайн заявка дає можливість отримати кредит на таких умовах:

– сума – від 200 грн до 10 000 грн;

– термін повернення – від 1 до 14 днів;

– можливість необмеженої пролонгації;

– можливість дострокового погашення;

– тільки по паспорту і коду;

– без комісії;

– без поручителів або застави.

В якості позичальника може звернутися будь-який працюючий громадянин України, чий вік знаходиться в межах 18-71 років. Для підтвердження особи знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний код.

глобал кредит банк кредит через смс

Повернення кредиту

Компанія прагне надавати сучасні та зручні послуги, тому Глобал кредит на карту або готівкою можна погасити кількома способами:

– через Приват24;

– через термінали самообслуговування банку Приват;

– через термінали EasyPay, IBOX, City24;

– через сервіс PayMaster.ua;

– з гаманця в електронній системі WebMoney.

Так як Глобал Кредит банк відсотки нараховує кожен день, для правильного і повного погашення зобов’язань необхідно орієнтуватися на суми, вказані в особистому кабінеті позичальника на сайті або на інформацію, яка відображається в терміналі самообслуговування при введенні номеру мобільного телефону. Це особливо важливо при достроковому погашенні або при пролонгації кредиту.

Завдяки компанії Global Credit більшість працездатних громадян України тепер мають можливість швидко вирішити короткочасні фінансові труднощі, навіть якщо вони знаходяться за кордоном. Достатньо один раз скористатися послугами компанії, і можливість швидко отримати необхідну суму буде завжди під рукою.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *