Finme кредит: кращий вибір кредитних пропозицій

Finme ua – це сервіс, який допомагає підібрати вигідну кредитну програму серед пропозицій різних компаній. Скористатися послугами сервісу буде цікаво клієнтам, які шукають не швидкий кредит на карту, а кошти готівкою. Відділення, в яких надаються кредитні гроші, розташовані у більш ніж 100 містах України. Всього таких відділень нараховується більше 300, тому стати позичальником можуть жителі майже всіх регіонів нашої країни.

finme ua кредит без довідки про доходи онлайн заявка

Що пропонує Finme кредит

За допомогою сервісу Finme ua клієнти можуть відправити заявку на кредит з такими параметрами:

– сума кредиту – від 200 грн до 3 000 грн;

– термін кредитування – 3, 7 або 15 діб;

– необхідні документи – паспорт та ідентифікаційний код;

– подання заяви – онлайн;

– бажано мати хорошу кредитну історію, постійне місце роботи;

– видача коштів – готівкою в одному з відділень вашого міста.

Скористатися послугами Finme кредит можуть працюючі громадяни України віком від 21 до 69 років. Довідка про доходи, інші документи або поручителі не потрібні.

Особливості кредитування

Кредит FinMe (ФінМі) – це кредит без довідки про доходи онлайн. Але для отримання позитивного рішення велике значення має кредитна історія позичальника. Крім цього, після заповнення заяви, необхідно відповісти на декілька питань співробітника компанії. В зв’язку з цим, дуже важливо в заяві вказувати повну і достовірну інформацію, відповіді надавати повні і чесні.

фінмі кредит без довідки через інтернет

Процедура отримання кредиту

Щоб отримати гроші в кредит без довідки, необхідно на сайті сервісу заповнити онлайн-заявку. Для цього потрібно вибрати суму кредиту та його термін. Для зручності автоматично розраховується загальна сума погашення, яку доведеться внести при закінченні договору. Щоб вибрати оптимальне співвідношення суми, терміну і відсотків, можна корегувати параметри кредиту за допомогою кредитного калькулятора.

Для заявки знадобляться такі анкетні дані:

– прізвище, ім’я, по-батькові;

– ідентифікаційний код;

– номер мобільного телефону;

– серія та номер паспорту;

– адреса електронної пошти.

Для підтвердження заявки на вказаний мобільний номер сервіс надсилає смс. Після введення коду підтвердження з потенційним позичальником зв’язується співробітник Finme ua, щоб задати декілька уточнюючих питань. На підставі отриманих даних рішення про виділення кредитних коштів приймається протягом 15 хвилин. Позитивна відповідь повідомляється дзвінком по телефону. Останній етап оформлення кредиту – візит у найближчу точку з паспортом та ідентифікаційним кодом і отримання готівкових коштів.

Погасити кредит можна у тому ж відділенні, в якому він надавався. Крім цього, можлива оплата по реквізитам, вказаним у кредитному договорі. Так як сервіс Finme ua виступає в якості посередника, а не кредитора, всі можливі способи погашення, в тому числі дострокового, а також можливість і умови пролонгації кредиту слід уточнювати у співробітника, який проводить оформлення договору.

Сьогодні кредит без довідки через інтернет отримати дуже просто. Необхідно лише заповнити онлайн-заяву, відповісти на телефонний дзвінок та відвідати найближче відділення. Кредит FinMe (ФінМі) – просте рішення незначних фінансових труднощів.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *