Експрес Фінанс – гроші в кредит терміново

Експрес Фінанс  Україна займається кредитуванням населення. Повна офіційна назва –  ТОВ «Мікрокредитний центр БМ». Компанія надає швидкі позики через інтернет, що дуже зручно в екстрених ситуаціях чи у випадку, якщо просто трішки не вистачає грошей до зарплати чи стипендії. Умови надання та повернення кредиту прозорі та зрозумілі, у клієнта є декілька варіантів на вибір. Експрес Фінанс кредит надає термінові кредити за допомогою спеціально навчених консультантів, які обслуговують населення в мережі офісів компанії, а також виїжджають до клієнтів додому і на роботу.

експрес фінанс онлайн заявка - гроші в кредит терміново

Які переваги кредитування від Експрес Фінанс?

– Експерс Фінанс Україна надає гроші в кредит терміново особам віком від 18 років, у той час як інші кредитні установи України працюють з клієнтами віком від 20 років.

– Оформлення кредиту відбувається протягом 24 годин з моменту подачі заявки на сайті

– Кредит онлайн терміново без застави та поручителів, без довідки про доходи, без посередників і прихованих комісій

– Експрес Фінанс сайт пропонує три різні кредитні пакети, щоб клієнт міг вибрати саме те, що йому необхідно. Наприклад, можливий кредит до 15 000 грн на 15 місяців з оплатою раз на місяць, кредит на 5000 грн на місяць з двома виплатами відсотків, кредит на 15000 – на 9 місяців з оплатою раз на тиждень

– Кредитні консультанти обслуговують у будь-якому зручному для вас місці по всій Україні – хоч в офісі, хоч дома, хоч на роботі чи відпочинку.

Які вимоги до позичальника?

Експрес Фінанс кредитує осіб віком від 18 до 75 років. Для отримання кредиту необхідно мати:

– паспорт

– ідентифікаційний код

– пенсійне посвідчення (для пенсіонерів)

– а також заповнюється заявка на отримання кредиту.

Гроші в кредит надаються без поручителів і довідки про доходи. Сума кредиту становить від 200 до 15 000 грн. Залежно від виду, період позики становить від 7 днів до 15 місяців.

експрес фінанс кредиткредит онлайн терміново

Як отримати гроші у Експрес фінанс?

Для отримання позики, необхідно заповнити від експрес фінанс онлайн заявку. Клієнтам не потрібно чекати у чергах, співробітник організації – персональний кредитний консультант зв’язується з вами, щоб уточнити правильність вказаної інформації. Саме ж рішення про видачу кредиту приймається протягом 2-х годин.

Яким способом можна повернути кредит?

Повернути кредит можна

  • через термінал самообслуговування Easy Pay. Процес оплати займає 2-3 хв. Обов’язково вкажіть номера договору, щоб ваша оплата зарахувалась,
  • переказом через відділення будь-якого банку. При чому, у відділенні УкрсибБанку можна погасити кредит без комісії за платіж,
  • онлайн за допомогою банківської картки

Щоб дізнатися більше про умови кредитування, зателефонуйте на гарячу лінію.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *