Євро гроші онлайн – гроші в кредит терміново

Завдяки онлайн-сервісам, які надають гроші в кредит на картку можна зекономити час та вирішити будь-які фінансові проблеми. Таким сервісом є євро гроші онлайн, який задовольняє потреби в фінансах майже всіх позичальників, не звертаючи увагу на кредитну історію. Клієнт повинен мати лише пристрій, який підключений до мережі інтернет, та мінімальний пакет документів, щоб отримати євро гроші кредит на карту.

євро гроші кредит онлайн заявка

Які вимоги до клієнтів Evrogroshi?

Щоб створити заявку на отримання грошей, необхідно перейти на головну сторінку офіційного сайту компанії євро гроші онлайн, вибрати суму від 500 до 6000 гривень та вказати строк, на який необхідний євро гроші кредит онлайн (від 5 до 30 днів).

Треба мати на увазі, що позичальник сервісу – це громадянин України у віці від 21 до 65 років, який має паспорт та ідентифікаційний код платника податків.


Для того, щоб взяти кредит за 15 хвилин, необхідно мати картку будь-якого банку. При заповненні анкети знадобляться відскановані паспорт громадянина та ідентифікаційний код.

Відсоткова ставка за кредитом в Evrogroshi – лише 1,9% в день. Постійні клієнти можуть розраховувати на знижки та бонуси. Сума першого кредиту не перевищує 2000 гривень. Якщо клієнт виконує всі свої обов’язки вчасно, сума наступної позики може бути збільшена до 7000 гривень.

evrogroshi кредит на карту за 15 хвилин

Далі треба натиснути кнопку «Отримати кредит» та пройти просту процедуру реєстрації, вказавши у формі

  • свій мобільний номер,
  • адресу електронної пошти
  • та придумати пароль.

Після успішної реєстрації можна взяти кредит на картку, для чого необхідно заповнити анкету користувача сервісу євро гроші онлайн. В одному з кроків заповнення інформації необхідно прикріпити фото або скан-копію першої і другої сторінки паспорта, сторінки з припискою, а також ідентифікаційний код.

Після заповнення всіх полів форми, підтвердження згоди з умовами надання кредиту необхідно вказати код, що надійде в смс-повідомленні, цим самим надіслати заявку на обробку.

Один із слоганів сервісу – «взяти кредит за 15 хвилин», тому позичальник не витратить більше ніж чверть години, щоб отримати гроші. При наступному зверненні процедура триватиме значно швидше.

Інформація щодо заявки клієнта сервісу євро гроші кредит онлайн з’явиться у вигляді повідомлення в особовому кабінеті.

Користування кредитом євро гроші онлайн та повернення боргу

Євро гроші кредит на карту надають на будь-які витрати. Головне завчасно сплачувати відсотки за користування та тіло кредиту. Якщо клієнт не має можливості повернути усю суму, він має можливість скористатися послугою пролонгації будь-яку кількість разів. Максимальний строк пролонгації складає 30 діб. Отримати два кредити одночасно в сервісі Єврогроші, який надає гроші в кредит терміново, неможливо.

Повернути гроші можна декількома способами:

  • У особовому кабінеті сервісу за допомогою банківської картки;
  • Грошовим переказом через касу будь-якого банку (треба завчасно дізнатися про реквізити організації євро гроші онлайн);
  • В терміналі самообслуговування.

При оплаті грошовим переказом слід знати, що гроші можуть бути переведені на рахунок сервісу Єврогроші протягом 3 діб.

У разі невиконання позичальником своїх зобов’язань стосовно своєчасної сплати, сервіс євро гроші кредит на карту може наложити штрафні санкції. Злісним неплатникам може загрожувати примусове стягнення боргу, розглядання справи в суді, погіршення кредитного рейтингу.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *