КредитОн – моментальні кредити до 15 000 грн

CrediOn – це відносно новий сервіс від компанії «Дженесіс Фінанс», в якому можна отримати моментальний кредит онлайн на карту усього за 15 хвилин. Іноді людям не вистачає грошей для придбання будь-якої побутової техніки чи розрахунків за існуючими кредитами. Інтернет-сервіс кредитон онлайн видає кошти позичальникам на будь-які витрати на доволі сприятливих умовах. Більш детально розглянемо цю можливість далі.

crediton кредит на карту онлайн заявка

Вимоги до клієнтів та необхідні документи

Щоби отримати позику, необхідно скористуватись будь-яким пристроєм (комп’ютером, планшетом чи смартфоном), якій має підключення до інтернету. В інтернет браузері треба ввести адресу сервісу CreditOn кредит, на головній сторінці якого є кнопка «Отримати кредит онлайн». Якщо натиснути на неї, користувач побачить нове вікно з формою, в яку треба ввести основні дані, такі як вік, ПІБ, ідентифікаційний номер та інші.

Умови для отримання грошей в КредитОн:

1) Вік клієнта повинен становити від 18 до 70 років;

2) Позичальник повинен проживати у будь-якому регіоні України, за винятком Донецької, Луганської областей та Криму;

3) Мати при собі документ, в якому зазначений ідентифікаційний номер, паспорт громадянина України, мобільний телефон та пристрій з інтернет-підключенням, щоб взяти онлайн кредит на карту.

Для тих користувачів, які мають сумніви стосовно своєї кредитоспроможності, на сайті є передбачений безкоштовний сервіс для перевірки клієнтів. Таким чином можна одразу дізнатися, чи буде подана заявка мати успіх, не витрачати час на заповнення форми заявки.

crediton банк моментальний кредит онлайн на карту

Умови, на яких можна отримати кредит на карту онлайн

Після заповнення форми заявки та відправки, її розгляд триватиме не більше 15 хвилин. Максимальна сума коштів, яку можна отримати CreditOn кредит складає 15 000 гривень, мінімальна – 500 гривень.

Строк, на який видаються кошти, починається від 1 дня і не має обмежень. Але позичальник КредитОн повинен сплачувати відсотки за користування кожні 10 днів. За кожну позичену 1000 гривень клієнту нараховуються 19 гривень щоденно. Тобто відсоток за користування коштами в кредитон кредит становить 1,9% за день.

Кредитні гроші приходять позичальнику на його банківську картку. Однією з умов для того, щоб взяти в КредитОн онлайн кредит на карту, є верифікація банківської картки. Ця процедура потребує лише 3 хвилини часу, але дозволяє запобігти діяльності шахраїв.

Як повернути кошти

Існує три способи погашення кредиту від CreditOn банк:

1) Використовуючи власний акаунт на сервісі виконати сплату з банківської картки;

2) У відділенні будь-якого банку сплатити кошти через касу за реквізитами компанії;

3) За допомогою терміналів City 24, 2click або TYME.

Якщо позичальник отримав моментальний кредит онлайн на карту і не сплатив борг або кошти за користування своєчасно:

1) З першого дня клієнту нараховується штраф у розмірі 1% від тіла кредиту. Нарахування пені зупиняється тільки після повного погашення кредиту.

2) Право на вимоги по сплаті коштів за користування кредитом може бути передано третім особам.

3) Організація має право звертатися до суду для стягнення коштів з клієнта. Такі дії можуть значно погіршити кредитну історію позичальника.

Переваги сервісу:

1) Можна швидко отримати кредит на карту онлайн (усього 15 хвилин на розгляд заявки);

2) Відносно невисока процентна ставка;

3) Можливість дострокового погашення;

4) Відсутність прихованих відсотків чи платежів;

5) Велика вірогідність отримання позитивного рішення щодо заявки в КредитОн онлайн.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *