Кредит Ап: миттєво, доступно, повністю онлайн

Creditup кредит онлайн – це сервіс миттєвого кредитування з одним з найкоротших термінів приймання рішення. Ще одна перевага – кредит на карту без дзвінків надається. Доступність пропозиції, дуже швидке обслуговування, незалежність від місця проживання позичальника – Credit Up Україна приваблює цікавими умовами.

кредит ап онлайн взяти кредит на карточку не виходячи з дому

Що пропонує компанія Кредит Ап

Кредит онлайн надається на таких умовах:

– сума кредиту – від 100 грн до 1500 грн при першому зверненні зі збільшенням суми до 5 000 грн при повторних зверненнях;

– термін кредитування – від 1 до 30 діб;

– лише паспортні дані та ідентифікаційний код;

– перерахування коштів на платіжну картку будь-якого банку;

– дострокове погашення;

– пролонгація кредиту;

– без довідки про доходи;

– без застави або поручителів.

Пропозиція компанії Кредит Ап розрахована на всі верстви населення незалежно від місця їх проживання або роботи. Потенційний позичальник має відповідати таким параметрам:

– громадянство України;

– вік від 18 до 60 років;

– відсутність значних прострочень в кредитній історії.

Як отримати кредит онлайн без дзвінків

Щоб взяти кредит на карточку в Credit Up Україна, знадобиться лише доступ в інтернет, мобільний телефон та актуальне фото позичальника, наприклад, з камери телефону, веб-камери на комп’ютері або ноутбуці. Сканувати або фотографувати паспорт та ідентифікаційний код не потрібно. Крім цього необхідна дійсна картка будь-якого банку.

creditup кредит онлайн заявка

Кредит онлайн без дзвінків надається по електронній заявці, форму якої необхідно заповнити на сайті компанії. Крім особистих даних потрібно вказати номер мобільного телефону, електронну адресу, а також прив’язати банківську картку, виконавши певні операції. Підписання договору здійснюється онлайн за допомогою одноразового електронного ідентифікатора. Один раз заповнивши заявку, при наступних зверненнях достатньо вказати суму та термін кредиту. Рішення приймається автоматично, тому дуже швидко. В разі позитивної відповіді кошти перераховуються протягом декількох хвилин.

Creditup кредит онлайн можливо погашати достроково. При цьому відсотки перерахуються за фактичну кількість днів. За 3 дні до закінчення терміну кредитування у позичальника з’являється доступ до послуги пролонгації. Кількість пролонгацій при внесенні суми відсотків необмежена. Постійні клієнти можуть скористатися програмою лояльності – зменшенням суми витрат за рахунок бонусних балів.

Як повертати кредит

Кредит онлайн без дзвінків від Creditup можна повертати зручними способами:

– на сайті з картки, на яку перераховувались надані кошти;

– через термінали самообслуговування;

– в касі банку за реквізитами, вказаними в кабінеті позичальника або на сайті компанії.

Якщо вчасно повернути кредит ап онлайн з якихось причин позичальник не в змозі, можна оформити пролонгацію або реструктуризацію. Повторне звернення за новим кредитом стає доступним відразу після погашення чинного кредиту. Одночасно позичальник може користуватися в Кредит Ап лише одним кредитом. Обмежень по кількості кредитів в інших установах немає.

Отримати кредит на карту без дзвінків, без відвідування офісу компанії, в будь-який час та з будь-якого регіону країни – це пропозиція Credit Up . Скористайтеся послугами цієї компанії, якщо вам терміново знадобилася невелика сума коштів.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *