Credit 365: маєш картку – маєш кредит

Якщо потрібен швидкий кредит на карту, варто скористатися сервісом кредит 365 юа від компанії ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Оформлення повністю онлайн, без завантаження фото, без довідки про доходи, без відвідування офісу та довгого очікування. При виконанні певних умов завдяки цьому сервісу можна отримати кредит 10000 онлайн.

кредит 365 заявка онлайн швидкий кредит на карту

Що саме пропонує сервіс Кредит 365 Україна

Кредит 365 онлайн надає можливість отримати кредит до 10000 грн без довідки про доходи. Пропозиція цікава, але є декілька обмежень. Новим та постійним клієнтам доступні такі умови:

– мінімальна сума позики – 500 грн;

– максимальна сума позики при першому зверненні – 3000 грн (при кожному повторному зверненні максимальна сума збільшується на 1000 грн, але не більше, ніж 10000 грн);

– термін кредиту – від 7 до 30 днів;

– відсоткова ставка – від 1,06% в залежності від терміну кредитування (чим більший період погашення, тим менше відсоткова ставка);

– можливість пролонгації необмежену кількість разів;

– можливість дострокового погашення;

– бонусна програма – дозволяє бонусами, отриманими за належне виконання угоди або відгуки про компанію, погашати кредит або сплачувати комісію за його подовження;

– зарахування коштів від Кредит 365 на карту (час зарахування залежить від режиму роботи банку, який видав картку).

Вимоги до позичальника

Сервісом Кредит 365 юа можуть скористатися громадяни України віком від 18 до 75 років. Крім цього потенційний позичальник повинен мати банківську карту будь-якого банку України, відкриту на його ім’я. Також до уваги приймається кредитна історія клієнта – позичальникам з простроченнями компанія кредити не надає.

Як отримати кошти

Швидкий кредит на карту – це декілька хвилин та заповнена Кредит 365 заявка онлайн. Для цього знадобиться така інформація:

– необхідна позичальнику сума та зручний термін кредиту (можна підбирати на сайті за допомогою кредитного калькулятора, який відразу показує суму погашення з відсотками);

– прізвище, ім’я, по батькові;

– ідентифікаційний номер;

– номер мобільного телефону;

– адреса електронної пошти;

– паспортні дані – номер, серія, ким та коли виданий;

– адреса проживання;

– номер банківської карти;

– вид зайнятості (в тому числі при необхідності – місце роботи та робочий телефон);

– 2 номери телефона осіб (родичів чи колег), які зможуть підтвердити особистість позичальника;

– мета отримання кредиту.

Кредит 365 онлайн надається після реєстрації на сайті та заповнення заявки. Відповідні електронні форми відкриваються при натисканні кнопки “Оформити кредит”. В разі виникнення труднощів можна зателефонувати по номеру, вказаному на сайті, та пройти всі етапи оформлення в телефонному режимі по підказках співробітників компанії.

Рішення приймається протягом 15 хвилин, якщо кредит 365 заявка онлайн заповнена повністю та без помилок. Відповідь надсилається в смс-повідомленні, а також письмово на електронну пошту, вказану при реєстрації. Кошти кредит 365 Україна перераховуються на карту миттєво, якщо це дозволяє режим обслуговування картки позичальника. В інших випадках кошти зараховуються згідно з регламентом роботи банку, в якому відкритий картковий рахунок.

Способи повернення

Отримавши Кредит 365 на карту, повертати борг можна достроково або в кінцеву дату. Доступні способи повернення:

– онлайн через особистий кабінет з картки, на яку перераховувалися кошти;

– за допомогою інтернет-банкінгу банку, який обслуговує картку;

– через сервіс Easy Pay;

– в терміналах ПриватБанку;

– в терміналах Easy Pay та iBox;

– в касі будь-якого банку по реквізитах, сформованих в особистому кабінеті (дуже важливо вказувати саме таке призначення платежу, яке вказане в сформованому рахунку).

При необхідності кожен позичальник може подовжити кредит 365 онлайн на 7, 15 або 30 днів, сплативши відповідну комісію. Варто скористатися цією можливістю, щоб не виникло прострочення. В іншому випадку компанія нараховує підвищені відсотки, а також має право розпочати процес стягнення боргу або передати це право третім особам.

Кредит до 10000 грн без довідки про доходи на картку повністю онлайн від Credit 365 – це актуальне рішення фінансових труднощів для сучасних людей, які віддають перевагу швидкому обслуговуванню та безготівковим платежам. Скористайтеся всього один раз, щоб відчути переваги!

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *