CCloan кредит онлайн на карту за 10 хвилин

Завдяки розвитку інтернету сьогодні з’явилась можливість отримати кредит онлайн за 10 хвилин не виходячи з дому. Для цього лише знадобиться пристрій з підключенням до глобальної мережі інтернет та 10-30 хвилин вільного часу. Одним з сервісів, що дає швидкі позики є CCloan кредит.

СС Лоун взяти кредит онлайн на карту

Як отримати гроші на CCloan кредит онлайн

Кожен потенційний клієнт сервісу може отримати гроші, якщо він є громадянином України, знаходиться у віці від 18 років, має паспорт та ідентифікаційний код платника податків. Процедура отримання позики складається з декількох кроків:

1)            Клієнт повинен перейти на офіційний сайт сервісу та заповнити заявку на отримання грошей. В СС Лоун кредит онлайн на карту можна отримати лише після реєстрації та заповнення анкети, в яку треба внести дані з паспорту, ІНН. Також треба вказати деяку іншу інформацію, яка стосується сімейного статусу позичальника, його роботи, доходів та інше.

2)            Для підтвердження особистості власника банківської картки треба пройти просту процедуру верифікації. З цією метою на декілька хвилин з картки буде знята незначна сума грошей, яка буде повернена після процедури.

3)            Клієнт повинен зробити якісну фотографію з відкритим паспортом поруч з обличчям, або зробити фото за допомогою веб-камери. Такі фотографії також потребує  CCloan заявка користувача.

4)            Відправити заявку, щоб взяти кредит онлайн на карту. Розгляд заявки триватиме не більше 30 хвилин. Користувача буде повідомлено за допомогою СМС-повідомлення чи листа на електронну пошту про результат.


Зверніть увагу, що подати заявку на кредит можна у будь-який час, але сервісний центр розгляне її лише у робочий час, тобто з 9.00 до 20.00 у будні дні.

В сервісі CCloan кредит на карту видають у розмірі від 400 до 10000 гривень на строк від 5 до 30 днів. Для отримання грошей не знадобляться поручителі, позика онлайн на карту також не потребує довідки про доходи клієнта.

ccloan кредит на карту

Як повернути гроші за CCloan кредит

Кожен позичальник СіСілоан може вибрати найбільш зручний для себе спосіб для повернення грошей. Найбільш простий спосіб – використати особистий кабінет користувача сервісу, в якому можна перевести гроші з картки на рахунок сервісу. Якщо немає можливості зробити це через особистий акаунт, можна повернути гроші за CCloan кредит онлайн за допомогою терміналу. Існує ще один спосіб – сплатити готівкою в касі будь-якого банку. З цією метою треба дізнатися про реквізити сервісу CCloan кредит.

Якщо користувач сервісу, що дає можливість  взяти кредит онлайн на карту, не може одразу повернути всю суму заборгованості, можна скористуватись послугою пролонгації платежу. Сервіс СС Лоун дозволяє клієнтам виконувати дострокове погашення заборгованості. Кредит можна виплачувати частинами, але уся сума з відсотками повинна бути внесена до визначеної дати.

Відсоткова ставка

Якщо клієнт взяв гроші в кредит у розмірі 1000 гривень на строк 30 днів, він має сплатити 1003 грн. Тобто, 3 грн – це проценти за користуванням кредиту, а 1000 грн – тіло кредиту. Це, виходить,  практично 0% відсотків по кредиту. Цей показник значно краще, ніж у багатьох інших сервісів МФО.

Варто зазначити, що така низька відсоткова ставка поширюється лише на перший кредит у сервісі СіСіЛоан, в усіх наступних позиках буде нараховуватись стандартний відсоток – 1,33% в день (478,8 % в рік).

Прострочка та невиплата грошей за користування

Якщо клієнт СіСілоан не виконав вчасно свої зобов’язання стосовно виплати боргу, відсоткова ставка для нього буде підвищена до 3% в день. Якщо боржник сервісу онлайн позик CCLoan не бажає повертати гроші деякий час, може бути використано методи примусового стягнення у рамках закону України.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *