Альфа банк кредитні карти: максимум вигоди

Платіжні картки – сучасний інструмент розрахунків. Їх переваги вже оцінили покупці та клієнти, які користуються безготівковою формою оплати за товари та послуги. Проте деякі з “пластиків” відрізняються особливими плюсами – це кредитна карта Максимум Альфа банку та кредитна карта Максимум готівка Альфа банку. Кожна з них приваблює певними вигодами та надає своєму власнику особливі можливості.

Альфа банк кредитна картка Gold Максимум: умови

Відмінність цієї картки – повернення частини витрачених на покупки коштів (до 5%). Мається на увазі безготівкова оплата за товари, послуги, тощо. Крім цього власник картки може розраховувати на:

– кредитний ліміт від 500 грн до 200 000 грн (від 20 000 грн – для іменних карток класу MasterCard Platinum);

– пільговий період до 55 діб (майже безкоштовне користування кредитними коштами в цей період – ставка лише 0,01% річних);

– ставка по кредитній лінії після пільгового періоду – 40% річних (36% – для власників MasterCard Platinum);

– нарахування додаткового доходу за позитивний залишок коштів на картковому рахунку – 12% річних (враховується кожна доба з позитивним залишком);

– послуга “Миттєва розстрочка на карту” – товари можна купити в розстрочку під 0,01% річних на 1 рік (погашення рівними частинами щомісяця);

– безкоштовна доставка карти клієнту додому або в офіс.

Видається кредитна карта Альфа банк голд Максимум безкоштовно. Плата за обслуговування карткового рахунку не знімається. В разі використання коштів з кредитної лінії після пільгового періоду діє обмеження по обов’язковому щомісячному платежу – мінімум 7% від суми боргу (50 грн мінімум). При отриманні готівки стягується комісія в розмірі 4% від суми (20 грн мінімум).

альфа банк онлайн заявка на кредит

Кредитна картка Максимум готівка Альфа банку: умови

Перевага цієї картки – безкоштовне зняття готівкових коштів у будь-яких банкоматах. Крім цього кредитна карта Альфа банк голд Максимум готівка дає своєму власнику такі можливості:

– доступ до кредитного ліміту в розмірі від 500 грн до 200 000 грн;

– відсоткова ставка по кредитному ліміту – 26% річних;

– додатковий дохід за позитивний залишок на картковому рахунку – 9% річних;

– послуга “Миттєва розстрочка на карту” – при купівлі товарів в розстрочку 0,01% річних на 12 місяців;

– безкоштовна видача картки.

В разі користування кредитними коштами власник картки повинен вносити обов’язковий платіж в мінімальному розмірі 7% від суми боргу (але не менше 50 грн) щомісяця. Водночас банк стягує комісію за обслуговування карткового рахунку в розмірі 3,5% від суми заборгованості, яка склалася на кінець розрахункового періоду (якщо кредитним лімітом не користувалися, комісія не нараховується). При отриманні готівкою власних, а не кредитних, коштів з картки “Максимум готівка” стягується комісія 4% від суми (мінімум 20 грн).

Як отримати кредитку

Для всіх охочих стати власником карткового рахунку діють певні обмеження, а саме:

– громадянство України;

– вік від 25 до 70 років;

– постійне місце роботи (довідка не потрібна, лише дані про вид працевлаштування та роботодавця).

Оформити кредитну карту Альфа банк пропонує онлайн, заповнивши просту заяву. Для цього потрібно вказати такі дані:

– прізвище;

– ім’я;

– номер телефону;

– ідентифікаційний код;

– вид працевлаштування;

– продукт – картка “Максимум” або “Максимум готівка”.

Альфа банк кредитка без довідки про доходи надається, оскільки вся процедура оформлення проводиться онлайн. Для підтвердження працевлаштування може знадобитися інформація про місце роботи та роботодавця. В залежності від обраної програми картка доставляється клієнту у зручне місце або видається в найближчому відділенні.

Оформити кредитну карту Альфа банку по програмі “Максимум” або “Максимум готівка” дуже просто. Декілька хвилин, трохи уваги при заповненні заяви – і Альфа банк кредитна картка gold Максимум або Максимум готівка вже чекає на свого власника. Швидко, зручно, доступно. Подаруйте собі можливість користування сучасним платіжним інструментом, яким, безумовно, є кредитна карта Максимум Альфа банку.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *